آغاز یک جریان

ما با بیش از ۴۰ سال تجربه، تحقیق و نوآوری و با تعهد همیشگی به کیفیت و رضایت مشتریانمان اکنون افتخار داریم به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو در صنعت حرارت الکتریکی، در داشتن فردایی روشن تر سهیم باشیم.

سونا جم

برند محصولات خانگی المنتیران

درباره المنتیران

امروزه نگرانیها بابت معادن و انرژی های تجدید ناپذیر بسیار است؛ از این رو عناصر گرمایشی الکتریکی نقش به سزایی در صرفه جویی این نوع ذخایر ایفا می کند. گروه صنعتی المنتیران با تکیه بر تجربه 40 ساله خود و دانش فنی روز با همراهی مهندسین مجرب همواره خود را در مسیر توسعه ملی دانسته و در این راه پر فراز و نشیب هیچ‌گاه نا امید نشده و به قدرت جوانان این مرز و بوم و پتانسیل بالای بازار گسترده این صنعت همواره ایمان داشته است. المنتیران در تمام محدوده‌های دما از 50 الی 1850 درجه سانتی‌گراد آماده ارائه محصولات و خدمات خود می‌باشد.

محصولات صنعتی المنتیران

ساخت انواع المنت های صنعتی و خانگی، وابسته به نوع آلیاژ از سیم های کرم نیکل می باشند. که با در نظر گرفتن المان های بسیاری چون شرایط زمان، مکان، نوع کارکرد المنت، سایز و نوع سیم متغیر است.

برای محافظ از تاسیسات ساختمانی و صنعتی در برابر هدر رفت گرما

از هیت تریسر در سیستم های گرمایش از کف و همچنین محافظ از خط لوله های نفت و گاز استفاده می شود.

این محصول باعث افزایش مقاومت در برابر ضربه و بهبود مقاومت شیمیایی می شود. وکاربرد آن در صنایع شیمیایی و الکترونیکی می باشد.

این نوع از مبدل ها که دارای ساختار پیچیده ای می باشند عمدتا جهت استفاده در مخازن تحت فشار و خطوط انتقال سیالات و گازهای قابل اشتعال می باشد و عموما می بایستی ضدانفجار و آتش باشند.

سنسورهای اندازه گیری دما در محدوه دمای 100 الی1850 درجه سانتی گراد در سایزهای مختلف همراه غلاف و سیم های رابط در تیپ های متنوع قابل ارائه می باشد

تعدادی از مشتریان المنتیران