سوناجم

برند محصولات خانگی المنتیران

با تشک حرارتی سوناجم گرما را در ‌آغوش بگیرید، گرما کلید رفع درد و خستگی است، گرم کردن بدن باعث باز شدن رگ ها و افزایش جریان خون می شود، افزایش خون یعنی افزایش اکسیژن رسانی و این یعنی حال بهتر، یعنی رفع درد و خستگی و گرفتگی ها

گرما در آغوش شما

۲ روز مهلت تست

تا ۴۸ ساعت می توانید در صورت وجود عیب در کالا آن را تعویض نمایید

۲ سال گارانتی

تشک حرارتی سونام جم دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است

تحویل ۵ ساعته در تهران

ارسال سریع با پیک در تهران

تحویل ۳ الی ۴ روزه در شهرستان

در شهرستان ها با پست پیشتاز و یا تیپاکس محصول را تحویل بگیرید

با تشک حرارتی آرام بخوابید، با لذت بخوابید و هنگام بیداری سرحال تر باشید! واقعا هیچ جایگزینی برای یک خواب لذت بخش نیست و تشک برقی سونا تضمین کننده‌ی یک خواب لذت بخش برای شماست.

یک خواب لذت بخش

تولیدکنندگان لوازم خواب و فیزیوتراپی همواره در صدد ایجاد محصولی هستند که بتواند به صورت ایمن و کنترل شده گرما را نزدیکترین فاصله ممکن به بدن برساند، پزشکان همواره توصیه می کنند تا بدن را از سرمازدگی محفوظ نگه داریم چون سرمای مداوم باعث ایجاد نارسایی در عملکرد کلیه ها، عفونت های ریوی و سینوسی و همچنین منجر به گرفتگی های عضلانی و دردهای استخوانی می شود.

ممکن هست همواره تمامی قسمت های یک محیط گرم نباشد، مثلا قسمتی از اتاق خواب کودکان گرم نباشد، ممکن است در محیط کار سردی قرار داشته باشید و یا اینکه کلا زودتر از دیگران بدنتان سرد شود، در این صورت راهکارهایی مثل استفاده از بخاری برقی کوچک، کیسه آب گرم و یا استفاده از یک بخاری اضافه در قسمتی از خانه دارید.

اما اگر می خواهید وسیله ای را تهیه کنید که همواره بتوانید آن را جا به جا کنید و کاربری آسانی هم داشته باشد، استفاده از تشک برقی حتما یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود.

تشک حرارتی؟

 سایپا، ایران خودرو، کاله، فولاد مبارکه؛ این ها فقط تعدادی از شرکت هایی بودند که المنتیران طی این سالها با آن ها همکاری داشته، المنتیران از سال 1360 در حال تولید انوع محصولات المنتی در ابعاد صنعتی است و این بار این شرکت قصد دارد یک محصول برای فروش به مشتریان غیرصنعتی روانه بازار کند، محصولی که سالها روی آن کار تحقیقاتی و علمی شده و تمامی گواهی نامه ها و موارد استاندارد ایمنی مورد نظر را دریافت کرده است.

سونا جم

برند محصولات خانگی المنتیران

المنت قلب یک تشک حرارتی است، با اتصال تشک حرارتی به پریز برق المنت به آرامی گرم می شود و گرمای کنترل شده را به سراسر تشک منتقل می کند ، این محصول دارای کلید کنترل است و با این کلید و سنسوری که درون دستگاه تعبیه شده امکان افزایش دما از یک حد معین میسر نخواهد بود، همچنین سیلیکون کلید کنترل گرمایی و ایمنی این کالاست، سیلیکون مثل یک عایق در نقش لایه محافظی دوم است.

چگونه؟

سوناجم

برند محصولات خانگی المنتیران